KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14072076
nr 1407 2076
Elsa Mårtensson
(f. 1918), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 60x80cm, yttermått inklusive ram: 80x100cm
Elsa Mårtensson, svensk konstnär född i Malmö 1918.
Utrop:
500 kr
måndag 5 juli 2021
kl 19:47:50
Elsa Mårtensson
Läs mer om Elsa Mårtensson